Fotolõuend

Mis on fotolõuend? Lõuendikangale prinditud pilt pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele kvaliteetsele liimpuidust alusraamile, mis ka aja möödudes ei kõverdu. Raami nurkadesse paigaldatakse pingutuskiilud, millega saab hiljem vajaduse korral raami juurde pingutada. Alusraamile paigaldatakse ka riputustross ning lõuend on koheselt seinale riputamiseks valmis.

Premium satiin fotolõuend – foto prinditakse Fine Art Premium Satiin lõuendikangale. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind. Ideaalne kunstiteoste, värviliste/must-valgete fotode printimiseks, edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

Premium matt fotolõuend – foto prinditakse Fine Art Premium matt lõuendile. Lõuend on ilma optiliste valgenditeta (“OBA Free” (No Optical Brightening Agents)) ja omab kõrgkvaliteetset matti, veekindlat, mitte murenevat ja mikropoorset pinda. Ideaalne kunstiteoste ja fotode reprodutseerimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius on 100 cm (print koos üle raami ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul jätkub foto ka alusraami külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ning lisab ruumilisemat tunnetust.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel võib seinale asetada kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks fotolõuendiks ja neid niiviisi siis seinale kombineerides. Need võivad olla kõik ühesuurused kui ka täiesti vabalt erisuurused, moodustades niimoodi omamoodi kujundi seinal.

Fotolõuendiga saab anda sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Kas eelistada satiini või matti fotolõuendit?
Kui soovid seinale tõeliselt kaunist ja efektset seinapilti ning õrn läige ei hirmuta Sind, siis premium satiin fotolõuend oleks parim variant selleks. Kui soovid seinale kaunist täismatt pinnaga seinapilti, siis premium matt fotolõuend oleks parim variant selleks.

Raske otsust langetada, millist lõuendikangast valida? Kirjuta mulle mailile info@marmes.ee ning koos saame arutada ja sobiva lõuendikanga valiku langetada! 

Fotolõuendi tellimine ja hinnakiri: