Premium fotolõuend (matt)

Foto prinditakse Fine Art Premium matt lõuendile. Lõuend on ilma optiliste valgenditeta (“OBA Free” (No Optical Brightening Agents)) ja omab kõrgkvaliteetset matti, veekindlat, mitte murenevat ja mikropoorset pinda. Ideaalne kunstiteoste reprodutseerimiseks, fotode reprodutseerimiseks, edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius on 100 cm (print koos üle raami ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul saab foto jätkuda ka külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ja lisab ruumilisemat tunnet.

Lõuend pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele tugevast liimpuidust alusraamile, mis ka aja möödudes ei kõverdu ega muuda kuju. Igasse nurka paigaldatakse pingutuskiilud, millega saab hiljem vajaduse korral raami pingutada ning. Alusraamile paigaldatakse trossiga riputussüsteem.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks fotolõuendiks ja neid niiviisi seinale kombineerides.

Fotolõuendiga saab anda sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Kui soovida seinale kaunist pilti, siis lõuend oleks parim selleks.