Premium fotolõuend (satiin)

Foto prinditakse Fine Art Premium Satiin lõuendile. Lõuendil on avar värviruum, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind. Ideaalne kunstiteoste reprodutseerimiseks, pulmafotode, fotode (eriti portreede) reprodutseerimiseks, must-valgete fotode printimiseks, edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel. Lõuend on ilma optiliste valgendajateta (“OBA Free” (No Optical Brightening Agents)).

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius on 100 cm (print koos üle raami ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul saab foto jätkuda ka külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ja lisab ruumilisemat tunnet.

Lõuend pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele tugevast liimpuidust alusraamile, mis ka aja möödudes ei kõverdu ega muuda kuju. Igasse nurka paigaldatakse pingutuskiilud, millega saab hiljem vajaduse korral raami pingutada ning. Alusraamile paigaldatakse trossiga riputussüsteem.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks fotolõuendiks ja neid niiviisi seinale kombineerides.

Fotolõuendiga saab anda sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Kui soovida seinale tõeliselt kaunist ja efektset pilti, siis premium satiin lõuend oleks igati parim selleks.

Millal eelistada satiin lõuendit?

Lõuend koduseinale, kui õrn läige ei hirmuta – Selle lõuendi pind on füüsilisele puudutusele vastupidavam kui matil lõuendil, värviruum tunduvalt avaram ning pilt on detailne ja väga erksate värvidega.
Lõuend kontorisse, avalikesse ruumidesse – Selle lõuendi pind on füüsilisele puudutusele vastupidavam kui matil lõuendil , värviruum tunduvalt avaram ning pilt on detailne ja väga erksate värvidega.
Lõuend näitusele, fotograafilt oma kliendile, oma piltide edasi müüjale – Selle lõuendi pind on füüsilisele puudutusele vastupidavam kui matil lõuendil , värviruum tunduvalt avaram ning pilt on detailne ja väga erksate värvidega. Premium satiin lõuend ideaalne ka oma tööde edasi müümisel.

Raske otsust langetada? Kirjuta mulle ning koos saame arutada ja valiku langetada! info@marmes.ee