Premium satiin fotolõuend

Foto prinditakse Fine Art Premium Satiin lõuendile. Lõuendil on väga avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind. Ideaalne kunstiteoste, fotode/must-valgete fotode printimiseks, edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius on 100 cm (print koos üle raami ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul saab foto jätkuda ka külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ja lisab ruumilisemat tunnet.

Lõuend pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele tugevast liimpuidust alusraamile, mis ka aja möödudes ei kõverdu ega muuda kuju. Raami nurkadesse paigaldatakse pingutuskiilud, millega saab hiljem vajaduse korral raami pingutada. Alusraamile paigaldatakse ka riputustross ning lõuend on koheselt seinale riputamiseks valmis.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks fotolõuendiks ja neid niiviisi seinale kombineerides.

Fotolõuendiga saab anda sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Kui soovida seinale tõeliselt kaunist ja efektset pilti ning õrn läige ei hirmuta, siis premium satiin lõuend oleks parim selleks.

Raske otsust langetada? Kirjuta mulle ning koos saame arutada ja valiku langetada! info@marmes.ee