Prindi võrdlus

Minu poole pöördus klient oma murega. Lasi printida ühes Tartu prindiettevõttes fotolõuendi, kuid polnud tulemusega kohe üldse mitte rahul. Prindi juures on talle olulised õiged värvitoonid, kuid sellel lõuendil olid värvid kahjuks täitsa mööda. Kuna soovitud töid oli kokku üheksa, siis tegin algatuseks ühe proovitöö, et veenduda, kas ollakse tulemusega rahul. Tulemus tuli igati ootuspärane ning ka kliendile meeldis. Seejärel läksid töösse ka ülejäänud pildid.

Tulemust saab võrrelda allpool. Vasakpoolne lõuend (libista liugurit paremale) on siis selles teises Tartu prindiettevõttes tehtud ning parempoolne (libista liugurit vasakule) on meie tehtud lõuend koos kõrvale asetatud pisikese originaalpildiga. Tulemus on päris jahmatav mis?

Kui Sullegi on olulised täpsed ja õiged värvitoonid, siis meie juures on need garanteeritud. Kogu meie töövoog on professionaalsel tasemel kalibreeritud. Alustades arvuti monitorist ning lõpetades printeri regulaarse kalibreerimisega. Samuti omavad kõik meie fotopaberid ja fotolõuendid täpseid ja unikaalseid värviprofiile. Jälgime, et töökeskkonna temperatuur ning ka õhuniiskus oleksid normis. Vaid nii saab kindel olla, et lõpptulemus saab ootuspärane ja täpne.

Oled ka kogenud analoogset nähtust? Tekkis huvi, aga ei ole leidnud kohta kus printida ja saaks tulemuses kindel olla? Tule ja proovi meie juures!