Fine Art paberfoto

Prindime teie fotod ka erinevatele tippklassi Fine Art fotopaberitele.
Fine Art paberid on enamasti ette tellitavad ja tavaliselt neid kohe kohapeal olemas ei ole.

Canson Baryta Prestige 340 gr/m2

Canson Infinity Baryta Prestige 340 on tõenäoliselt parimate kolorimeetriliste omadustega barüütpaber. Seda tõestab TIPA 2017 auhind. Paber pakub uskumatult laia dünaamilist ulatust mis väljendub laitmatute varjualadega ning teistele sama klassi paberitele kättesaamatu kontrastiga. Loomulikult võib kindel olla ka paberi äärmiselt avaras värviruumis. Baryta Prestige 340 on mõeldud fotograafi parimate fotode printimiseks. Paberi eraldusvõime esitab väljakutse tehniliselt ka kõige detailirohkematele failidele. Paberi prežtiisele tunnetusele aitab kaasa eeskujulik grammkaal, tihkus ning loomulikult baariumsulfaadiga valgendatud paberipind. Must-valgete fotode kvaliteet on sellel paberil hämmastav, pannes pildid elama ja pakkudes mitmedimensioonilist sügavust.

Canson Edition Etching Rag 310 gr/m2

Tagasihoidliku pinnastruktuuriga sügavmatt paber mis peidab endas sajandite pikkust traditisooni. Edition Etching Rag 310 on üks vanimaid ja hinnatumaid sügavtrükipabereid. Tänaste fotoprinterite jaoks välja töötatud trükikihi tehnoloogia ja pika ajalooga paberi vahel on saavutatud meisterlik sünergia. Tulemuseks on sügav sametine must, neutraalsed halltoonid ja eeskujulik värviruum. 
100% puhas puuvillane paber eristub teistest sarnastest paberitest naturaalselt ülipuhta valgesuse poolest. Edition Etching Rag paberis ei kasutata optilisi valgendeid. Paberi puhas valge saavutatakse traditisioonilisi tootmistehnikaid kasutades.
Sarnaselt kõikidele Cansoni paberitele vastab või ületab ka Edition Etching Rag kõiki ISO9706 tuhmumiskindluse standardis ette nähtud näitajaid. 
Kerge tekstuuriga matt tippklassi Fine Art fotopaber. Sellest paremat paberit enam ei ole! Ideaalne paber nii värvilise kui ka must-valge Fine Art foto prindiks.

Canson Infinity Aquarelle Rag 310 gr/m2

Cansoni Aquarelle Rag 310 peidab endas ehedat klassikalist akvarellpaberit. Jõulise tekstuuriga ning sooja valgepunktiga akvarellpaberid on läbi kunstiajaloo eelistatud olnud. Canson Aquarelle Rag 310 tõestab taas sajandite pikkuste traditsioonide ning tänapäevase innovatsiooni meisterlikku kombinatsiooni. Kätte võttes tunnetavad sõrmed paberi arhailisust. Kolorimeetrilised omadused aga tagavad laitmatu värviülekande, kõrged densiteedid ja üliteravad detailid. See kõik annab Canson Aquarelle Rag 310 paberile täiesti unikaalse karakteri. 
Cansoni sadade aastate pikkune kogemus ja pühendumine garanteerib kõrgeima trükikvaliteedi. Paber suudab fotoprinterite pigmenttindi tehnoloogiast võtta viimase. Tulemuseks on vaatamata paberi tekstuursele pinnale perfektne detailide teravus, sujuvad pooltoonid, küllastunud värvid ja kaunilt sügav must. Paber on vastupidava pinnaga.
Nagu kõikide Cansoni paberitega on ka Aquarelliga garanteeritud kõrgeimad tuhmumiskindluse näitajad. Cansoni paberid on ühed vähesed milledel on lisaks laborinäitajatele ette näidata reaalselt ajale vastupidavad tulemused. 

FOMEI Collection Cotton Textured 320 gr/m2

Sügavmatt, tekstuurse pinnaga 100% puuvill Fine Art paber. Sellele prinditud pildid ei tuhmu, kuna paber on happevaba ning sellel puuduvad ka optilised valgendajad. Paber sobib emotsionaalsete fotode, Fine Art fotode prindiks ning kunsti reprodutseerimiseks.