Fine Art paberfoto

Prindime teie fotod ka erinevatele tippklassi Fine Art fotopaberitele. Fine Art paberid on ette tellitavad ja tavaliselt kõiki neid kohe kohapeal olemas ei ole.

Canson Baryta Prestige 340 gr/m2
Canson Infinity Baryta Prestige 340 on tõenäoliselt parimate kolorimeetriliste omadustega barüütpaber. Seda tõestab TIPA 2017auhind. Paber pakub uskumatult laia dünaamilist ulatust mis väljendub laitmatute varjualadega ning teistele sama klassi paberitele kättesaamatu kontrastiga. Loomulikult võib kindel olla ka paberi äärmiselt avaras värviruumis.
Baryta Prestige 340 on mõeldud fotograafi parimate fotode printimiseks. Paberi eraldusvõime esitab väljakutse tehniliselt ka kõige detailirohkematele failidele.
Paberi prežtiisele tunnetusele aitab kaasa eeskujulik grammkaal, tihkus ning loomulikult baariumsulfaadiga valgendatud paberipind.
Must-valgete fotode kvaliteet on sellel paberil hämmastav, pannes pildid elama ja pakkudes mitmedimensioonilist sügavust.

Canson Edition Etching Rag 310 gr/m2
Tagasihoidliku pinnastruktuuriga sügavmatt paber mis peidab endas sajandite pikkust traditisooni. Edition Etching Rag 310 on üks vanimaid ja hinnatumaid sügavtrükipabereid. Tänaste fotoprinterite jaoks välja töötatud trükikihi tehnoloogia ja pika ajalooga paberi vahel on saavutatud meisterlik sünergia. Tulemuseks on sügav sametine must, neutraalsed halltoonid ja eeskujulik värviruum. 
100% puhas puuvillane paber eristub teistest sarnastest paberitest naturaalselt ülipuhta valgesuse poolest. Edition Etching Rag paberis ei kasutata optilisi valgendeid. Paberi puhas valge saavutatakse traditisioonilisi tootmistehnikaid kasutades.
Sarnaselt kõikidele Cansoni paberitele vastab või ületab ka Edition Etching Rag kõiki ISO9706 tuhmumiskindluse standardis ette nähtud näitajaid. 
Kerge tekstuuriga matt tippklassi Fine Art fotopaber. Sellest paremat paberit enam ei ole! Ideaalne paber nii värvilise kui ka must-valge Fine Art foto prindiks.

FOMEI Collection Cotton Textured 240 gr/m2
Sügavmatt, tekstuurse pinnaga 100% puuvill Fine Art paber. Sellele prinditud pildid ei tuhmu, kuna paber on happevaba ning sellel puuduvad ka optilised valgendajad. Paber sobib emotsionaalsete fotode, Fine Art fotode prindiks ning kunsti reprodutseerimiseks.

Hahnemühle William Turner 190 gr/m2
Tekstuurne akvarellpaber. Naturaalne valge ja 100% puuvill. Kunstnike lemmikpaber. Tumedate aladega piltidel tuleb ettevaatlikult ümber käia. Need on õrnad füüsilisele puudutusele!

Print Fine Art paberitele 65 €/m2.