Fine Art paberfoto

Prindime teie fotod ka erinevatele tippklassi Fine Art fotopaberitele. Fine Art paberid on ette tellitavad ja tavaliselt kõiki neid kohe kohapeal olemas ei ole.

Canson Baryta Prestige 340 gr/m²
Canson Infinity Baryta Prestige 340 on tõenäoliselt parimate kolorimeetriliste omadustega barüütpaber. Seda tõestab TIPA 2017auhind. Paber pakub uskumatult laia dünaamilist ulatust mis väljendub laitmatute varjualadega ning teistele sama klassi paberitele kättesaamatu kontrastiga. Loomulikult võib kindel olla ka paberi äärmiselt avaras värviruumis.
Baryta Prestige 340 on mõeldud fotograafi parimate fotode printimiseks. Paberi eraldusvõime esitab väljakutse tehniliselt ka kõige detailirohkematele failidele.
Paberi prežtiisele tunnetusele aitab kaasa eeskujulik grammkaal, tihkus ning loomulikult baariumsulfaadiga valgendatud paberipind.
Must-valgete fotode kvaliteet on sellel paberil hämmastav, pannes pildid elama ja pakkudes mitmedimensioonilist sügavust.

Canson Rag Photographique 310 gr/m²
Canson Rag Photographique on uue generatsiooni paber mis on eeskätt mõeldud fotode ja graafika printimiseks. 
Tänu innovaatilisele trükikihi tehnoloogiale ja ühtlaselt siledale pinnale edastab Rag Photographique perfektselt ka kõige peenemad detailid ja pooltoonid. Paberi dünaamiline ulatus suudab edasi anda nii helendites olevad delikaatsed ja õrnad detailid kui ka keerukad varjualad. Must on sügav sametine ning täiesti homogeenne. Rag Photographique on ideaalne paber portree- ja pulmafotode printimiseks kuna paberi sile pind koos õrnalt sooja valgesusega toob nahatoonid kaunilt esile. Sama võib väita ka must-valgete printide kohta.
Nagu kõikide Cansoni paberitega on ka Rag Photographique-ga garanteeritud kõrgeimad tuhmumiskindluse näitajad. Cansoni paberid on ühed vähesed milledel on lisaks laborinäitajatele ette näidata reaalselt ajale vastupidavad tulemused. Paber on PH puhverdatud ja happevaba. Vastab ja ületab rahvusvahelisi galerii- ja muuseumi standardeid (ISO9706).
Maailma tipptase! Siidmatt pinnaga Fine Art fotopaber. Sellest paremat paberit enam ei ole! Ideaalne paber nii värvilise kui ka must-valge foto Fine Art prindiks.

Canson Edition Etching Rag 310 gr/m²
Tagasihoidliku pinnastruktuuriga sügavmatt paber mis peidab endas sajandite pikkust traditisooni. Edition Etching Rag 310 on üks vanimaid ja hinnatumaid sügavtrükipabereid. Tänaste fotoprinterite jaoks välja töötatud trükikihi tehnoloogia ja pika ajalooga paberi vahel on saavutatud meisterlik sünergia. Tulemuseks on sügav sametine must, neutraalsed halltoonid ja eeskujulik värviruum. 
100% puhas puuvillane paber eristub teistest sarnastest paberitest naturaalselt ülipuhta valgesuse poolest. Edition Etching Rag paberis ei kasutata optilisi valgendeid. Paberi puhas valge saavutatakse traditisioonilisi tootmistehnikaid kasutades.
Sarnaselt kõikidele Cansoni paberitele vastab või ületab ka Edition Etching Rag kõiki ISO9706 tuhmumiskindluse standardis ette nähtud näitajaid. 
Kerge tekstuuriga matt tippklassi Fine Art fotopaber! Sellest paremat paberit enam ei ole! Ideaalne paber nii värvilise kui ka must-valge Fine Art foto prindiks.

Canson Platine Fibre Rag 310 gr/m²
Platine Fibre Rag 310 nimes peitub pikk ajalugu. Paberi juured ulatuvad aega mil Canson tootis sama materjali klaasikalise Platinum protsessi tarvis. Satiinja pinnaga puhas puuvilla põhine fiiberpaber.
Platine Fibre Rag 310 on kindlustanud koha kõige nõudlikumate fotograafide seas. Seda tänu orgaanilisele olemusele ning ülikõrgetele kolorimeetrilistele näitajatele.  Õrnalt läikiv trükipind võimaldab äärmiselt avarat värviruumi ning kõrget musta densiteeti mis muudab paberi sobilikuks nõudlike värvidega tööde printimiseks.
Paberi naturaalne valgepunkt tagab perfektselt neutraalse hallskaala. See on ka üks põhjustest miks Platine Fibre Rag 310-le must-valget fotokunsti prinditakse. Suur grammkaal muudab paberi käitlemise vormistamisel mugavamaks. Cansoni standarditele omaselt on tagatud kõrged tuhmumiskindluse näitajad. Paber vastab ISO 9706 nõuetele. 
Maailma tipptase! Sellest paremat paberit enam ei ole! Ideaalne paber nii värvilise kui ka must-valge foto Fine Art prindiks. Barüüt paberi pinnale sarnane välimus.

Hahnemühle William Turner 190 gr/m²
Tekstuurne akvarellpaber. Naturaalne valge ja 100% puuvill. Kunstnike lemmikpaber. Tumedate aladega piltidel tuleb ettevaatlikult ümber käia. Need on õrnad füüsilisele puudutusele!

Cansoni Fine Art paberite tuhmumiskindluse näitajad