Fotolõuend

Seinapildid lõuendil

Mis on fotolõuend? Lõuendikangale prinditud pilt pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele kvaliteetsele liimpuidust alusraamile. Alusraamile paigaldatakse nurkadesse pingutuskiilud, tagaküljele riputustross ning lõuend on koheselt seinale riputamiseks valmis.

Sõltuvalt temperatuuri ja niiskustaseme muutustest võib fotolõuend vajada aja möödudes lisapingutamist. Seda saab teha raami nurkadesse paigaldatud kiilude abil, koputades neile – nii muutub raam suuremaks ning lõuend tõmbub uuesti pingule.

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius on 100 cm (print koos üle raami külgede ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul jätkub foto ka alusraami külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ning lisab ruumilisemat tunnetust.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel võib seinale riputada kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks või siis hoopis eri suurusteks fotolõuenditeks ja neid niiviisi siis seinale kombineerides, moodustades niimoodi omamoodi kujundi seinal.

Fotolõuendid annavad sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja aitavad saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Lõuendikangad

Premium satiin kangas – foto prinditakse Fine Art Premium Satiin lõuendikangale. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind. Ideaalne kunstiteoste, värviliste/must-valgete fotode printimiseks, edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel. Tolm lõuendilt tuleks eemaldada kuiva tolmuharjaga.

Premium matt kangas – foto prinditakse Fine Art Premium matt lõuendikangale. Lõuend on ilma optiliste valgenditeta (“OBA Free” (No Optical Brightening Agents)) ja omab kõrgkvaliteetset matti, veekindlat, mitte murenevat ja mikropoorset pinda. Ideaalne kunstiteoste ja fotode reprodutseerimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel. Vältida tuleks lõuendi trükipinna puudutamist ja hõõrumist! Tolm lõuendilt tuleks eemaldada kuiva tolmuharjaga.

Millist lõuendikangast valida?

Koju – Kui soovid tõeliselt kaunist ja efektset seinapilti ning õrn läige ei hirmuta Sind, siis premium satiin fotolõuend oleks see õige valik. Satiin lõuend on ka vastupidavam füüsilisele puudutusele ja on erksamate värvidega. Kui läige ei meeldi ja soovid kaunist täismatt pinnaga seinapilti, siis premium matt fotolõuend oleks parim variant selleks.

Näitusele – sobivad nii premium matt kui ka satiin lõuend. Sõltub pildist.

Nõudlikule kliendile, fotograafilt kliendile – Parim valik premium satiin lõuend. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev mikropoorne pind. Print on erk ja detailne. Premium satiin lõuend on parim valik ka fotograafidele, kes müüvad oma töid.

Maali repro, digimaal – premium satiin lõuend. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev mikropoorne pind. Print on erk ja detailne.

Raske otsust langetada millist lõuendikangast valida? Kirjuta mulle mailile info@marmes.ee ning koos saame arutada ja sobiva lõuendikanga valiku langetada!