Fotolõuend

Seinapildid lõuendil

Mis on fotolõuend? Lõuendikangale prinditud pilt pingutatakse Eestis valmistatud 2 cm paksusele kvaliteetsele liimpuidust alusraamile. Alusraamile paigaldatakse nurkadesse pingutuskiilud, tagaküljele riputustross ning lõuend on koheselt seinale riputamiseks valmis.

Sõltuvalt temperatuuri ja niiskustaseme muutustest võib fotolõuend vajada aja möödudes lisapingutamist. Seda saab teha raami nurkadesse paigaldatud kiilude abil, koputades neile – nii muutub raam suuremaks ning lõuend tõmbub uuesti pingule.

Maksimaalne prinditav nähtav pildiala laius eest vaadates on 100 cm (print koos üle raami külgede ulatuvate servadega 110 cm). Lõuendi puhul jätkub pilt ka alusraami külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ning lisab ruumilisemat tunnetust.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel võib seinale riputada kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse, kui jagada üks foto mitmeks väiksemaks või siis hoopis eri suurusteks fotolõuenditeks ja neid niiviisi siis seinale kombineerides, moodustades niimoodi omamoodi kujundi seinal.

Fotolõuendid annavad sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja aitavad saavutada ruumis soovitud meeleolu. Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis.

Fotolõuend on kindlasti ka suurepärane ja positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või isegi äripartneritele.

Lõuendikangad

Hahnemühle Goya 340 g/m2 Premium satiin Fine Art

Hahnemühle Goya 340 g/m2 Premium satiin Fine Art lõuend – Hahnemühle Goya 340 gr on satiinläikega polüester-puuvillast lõuendikangas, millel on iseloomulik tekstuur, mis annab kunsti reproduktsioonidele ja fotodele maalilaadse välimuse. Satiinläikega esmaklassiline pinnakate annab silmapaistvaid prinditulemusi, millel on silmatorkav värvide ja detailide taasesitus, sügav must ja täiuslikud kontrastid. Hahnemühle Goya lõuendikangas on happe- ja ligniinivaba ning vastab ISO 9706 standardi kõige rangeimatele muuseumi kvaliteedi nõuetele kõrgeima vanusekindluse tagamiseks ning sobib ideaalselt Fine Art prindi kasutamiseks.
Kui soovida parimat kvaliteeti, siis Hahnemühle Goya lõuend on tippklass. Soovitame!

* 340 gsm, polüester-puuvilla segu
* Naturaalne valge, ilma optiliste valgenditeta
* Iseloomulik pinna tekstuur
* Satiinläikega esmaklassiline pinnakate silmapaistvate prinditulemuste saavutamiseks
* Happe- ja ligniinivaba
* ISO 9706 standardile vastav muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks

Premium satiin/luster lõuend 400 gr/m2

Premium satiin/luster lõuend 400 gr/m2– foto prinditakse Premium Satiin/Luster lõuendikangale (35% puuvill ja 65% polüester). Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin/luster, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind. Ideaalne Fine Art piltide, galerii & muuseumi piltide, loomapiltide, kunstiteoste reproduktsiooniks, näituse piltide, dekoratsioonide, graafika, värviliste/must-valgete fotode printimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel. Tolm lõuendilt tuleks eemaldada kuiva tolmuharjaga.

* Peene koelõngaga lõuend, mis pildil ei domineeri
* Läikiv pind
* Happevaba
* PH-neutraalne pind

Premium matt lõuend 390 gr/m2

Premium matt lõuend 390 gr/m2 – foto prinditakse 100% naturaalsest puuvillast valmistatud paksule 390 gr/m2 lõuendikangale, millesse imenduvad värvained suurepäraselt ja kangas säilitab loomusliku elastsuse. Lõuendi pind on paraja tekstuuriga, mis ei tungi silma riivavalt esile ja jätab maalilaadse tunde ning on omas klassis täiusliku värviülekande, kontrastse musta ja värviruumiga. Ideaalne kunstiteoste ja fotode reprodutseerimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel. Vältida tuleks lõuendi trükipinna puudutamist ja hõõrumist! Tolm lõuendilt tuleks eemaldada kuiva tolmuharjaga.

Millist lõuendikangast valida?

Koju – Kui soovid tõeliselt kaunist ja efektset seinapilti ning õrn läige ei hirmuta Sind, siis premium satiin/luster või Hahnemühle Goya Fine Art fotolõuend oleks see õige valik. Satiin lõuend on ka vastupidavam füüsilisele puudutusele ja on erksamate värvidega. Kui läige ei meeldi ja soovid kaunist täismatt pinnaga seinapilti, siis premium matt fotolõuend oleks parim variant selleks.

Näitusele – sobivad nii premium matt, satiin/luster kui ka Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Sõltub pildist ja maitse eelistustest.

Nõudlikule kliendile, fotograafilt kliendile – Vaieldamatult parim valik on Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Satiinläikega esmaklassiline pinnakate annab silmapaistvaid prinditulemusi, millel on silmatorkav värvide ja detailide taasesitus, sügav must ja täiuslikud kontrastid, Samuti kõrge veekindlus, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne. Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend on parim valik ka fotograafidele, kes müüvad oma töid.

Maali repro, digimaal – Kindlasti soovitame Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuendit. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne.

Raske otsust langetada millist lõuendikangast valida? Kirjuta mulle mailile info@marmes.ee ning koos saame arutada ja sobiva lõuendikanga valiku langetada!