Kliendid räägivad

Oleksime väga tänulikud kui Sa leiaksid hetke vaba aega ja annaksid meile tagasisidet, kuidas oled teenusega rahule jäänud.

Kiidan!
Super pildid😊

Geily

Saime oma pulmapildi seinale kätte. See oli rohkem kui ,,Wow!” Värvid, kvaliteet… Nagu 3D… Meie pere vaieldamatu lemmik fotograaf. Ja mainimata ei saa ka jätta seda, et pildid saab erakordselt kiirelt kätte. Suured ja südamlikud tänud meie poolt. 🙂

Birgit

Otsisin kohta, kus saaks hiljemalt paari päeva pärast visiitkaardid kätte. Juba järgmise päeva peale lõunat, olid minu 80 pilti ja 100 visiitkaarti valmis! Puudus oma kujundus ja selle sain samuti Mariolt. Kiire ja kvaliteetne töö! 5+

Väga hea kvaliteediga fotod, nii ilusal paberil….mina olen väga väga rahul! Aitäh! 🙂

Lea

Väga sõbralik, kiire ja kvaliteetne töö. Rahul nii pildistamise kui piltidega. Ja lisaks veel väga kaunis kingitus soovitust pildist, aitäh! 😊 Soovitan!!

Marika

Väga kiire ja kvaliteetne töö.
Lisaks väga tore Fotograaf, mõnus oli taga koos pilte teha :).

Reelika

Lasime Mario juures printida oma pulmapildid. Tulemusega oleme ülimalt rahul. Ja see luster paber on nii imeline, et pilte käes hoides on kuidagi teine tunne kohe. Pilk jääb piltidele pikemalt pidama. Aitäh Sulle Mario!

Andres & Merli

Teenindus sõbralik, super hea ja kiire. Arvestatakse erisoovidega. Kvaliteet parim! No mida ühelt teenuselt veel tahta? Soovitan!

Gitta

Igati positiivne kogemus, kvaliteetne töö ja kiire teenindus.

Birgit R.

Reaalselt, see on nii äge! See lõuendi tekstuur, ümber servade ulatuv pilt, kvaliteetselt raamile kinnitatud lõuend ja kenasti trimmis. Foto saab hoopis teise tähenduse lõuendil. Mitte midagi halba pole öelda. Kiire ja super töö. Tänan!

Helen

Tellisime perefotode prindi. Tulemusega oleme väga rahul. Hommikul tellisime, õhtuks pildid käes. Mario kalibreeris ka meie arvuti monitori. Värvid kattuvad nüüd perfektselt nii monitoril kui ka paberil. Aitäh sulle!

Kätlin

Sai tellitud mõned proovipildid, kuna otsin kus lasta ka edaspidi oma fotosid printida. Saadud tulemusega olen väga rahul ja usun, et edasisi otsinguid ei peagi enam tegema.

Natalja

Algselt ei olnud plaanis siit paberfotosid tellida. See tuli ootamatult, kuna kirjutasin oma soovist alles õhtul ja pildid oli vaja juba samal õhtul kätte saada. Nii saigi läbi räägitud ja tellisimegi Mario juurest ning see oli ainuõige otsus. Töö oli kiire ja fotod näevad välja imelised. Soovitan soojalt!

Arvo S.

Väga kiire, sõbralik ja kvaliteetne teenindus. Fotod on nii kirkad, et pilk jääb neile pikalt seisma. Oleme eelnevalt tellinud nii mitmestki kohast paberfotosid, kuid Mario juurest tellitud paberfotod on hoopis omast maailmast. Järgmiseks on plaanis lõuend magamistoa seinale 🙂 Soovitame ka teistele soojalt!

Laivi

Lasime printida fotosessioonist tehtud fotod satiinpaberile. Tulemus on hämmastav. Ma poleks eales uskunud, milline kontrast, sügav must toon ja erksad värvitoonid sellel paberil on. See paber on imeline ja prindikvaliteet hämmastav. Soovitan kindlasti siin printida lasta. Järgmise korrani.

Andres

Tellisin pildi premium fotolõuendile. Kvaliteetne tulemus, kiirelt kätte, olen väga rahul. Kindlasti kasutan võimalust teinegi kord.

Ruudi

Aitäh teile!