Tagasiside

Kindlasti plaanin veel printida, väga hea töö.

Timo T

Mu ootused ei olnud üldse suured, sest soov oli väga spetsiifiline aga lõuend tuli niii ilus! Suur aitäh ja tulevikus kindlasti tellime uuesti!

Kelly

Tellitud pildid väga ilusad ja kvaliteetsed. Teenindus kiire ja väga hea.

Kairi
AS TAASTUSRAVIKESKUS VIIKING

Pole vahet kas tellin paberpilte, fotolõuendi või kapa- kõik on alati kvaliteetne. Teenindus on äärmiselt kiire ning meeldiv.

Liina

Super kvaliteediga fotod, postkaardid, kapad ja lõuendid! Postiga saates pakib isegi fotod üli turvaliselt. Soovitan väga! 🙂

Triinu Tuudelepp

Kiidan väga! Teenindus kiire ja sõbralik, nõuanded asjalikud ja töö teostus super kvaliteetne! Tellin kindlasti veel ja soovitan ka teistele!

Kadi

Teie tehniline teostus on väga hea ja nüüd on tahtmine alanud aastal mõnd asja ehk veel tellida.

Jüri L.

Super kiire teenindus ja kvaliteetne töö!

Kätlin

Väga kiire ja meeldiv suhtlus. Pildid fantastilised! Kindlasti pöördun edaspidigi soovidega Marmes Prindi poole🙂

Kaili

Olen tellitud lõuendiga väga rahul, kingi saaja kindlasti ka 🙂 Lisaks jõudis pakk minuni super kiiresti. Aitäh ja järgmisel korral tean kuhu uuesti pöörduda.

Aiki

Nii tore koostöö! Kiire reageerimine soovitud pildi trükis ja väga asjalikud nõuanded, et välja prinditid pilt just täpselt kenasti sobiks! Pilt pandi ka kohe valmimise järgselt posti ja oli täpselt õigeks ajaks kohal!

Aitäh!

Andrea Matsina

Minust sai kohe Marmes prindi püsiklient, see milline on tulemus on lausa imeline. Pildid on nii kvaliteetsed,  iga lõuend on nii hästi viimistletud, nii säravate värvidega ning uskumatult mõnusa tekstuuriga. Ma pole iial nii head fotopaberit kohanud, arvasin siiamaani et üks matt paber on lihtsalt üks läiketa paber… aga ei see printer, see matt on nagu reaalselt nii ilus, nagu samet paberil imeline… Marmes print teab mida teeb ja see ongi nii, siiralt soovitan kõikidele, kes hindavad kvaliteeti ja tõelist värvide ilu.

Väga kvaliteetne ja ilus lõuend. Lisaks veel super kiire ja korralik töö!

Diana

Väga vastutulelik ja kiire teenus! Imeilusad fotolõuendid, kindlasti ei olnud viimane kord! 🙂

Annabel

Satiin fotolõundil jäi pilt väga ilus ja kirgas. Töö kiire ja korralik ning Tartu inimesena oli hea lõuendi valmides ka ise järgi minna.

Oliver

Tellisin fotonäituse tarbeks 14 lõuendit ja nende tulemus oli üllatav, kindlasti parim kvaliteet, mis saadaval on. Lisaks kvaliteedile kiire ja personaalne teenindus.
Hea, kui inimesed teevad asja, mis neile meeldib ja teevad seda südamega!

Tom Žuravljov
Objeskoop OÜ

Tellisin lōuendi seinale. Tulemus on suurepärane ❤️ Peale selle veel kiire 😊

Signe

Kiidan! Kōige parem pildi kvaliteet Tartus. Väga rahul!

Aitäh suurepärase kvaliteediga fotode eest! Värvid on fantastilised!

Margit

Suurepärane kvaliteet ja teenindus 😉 aitäh!

KETLIN

Väga rahul! Soovitan! Töö korralik ja kiire kättetoimetamine!

Mirja

Aitäh Mario!
Elutoa sein särab kohe kui pilt seinale sai !
Aitäh aitäh!

Liilia

Jumestajana hindan värve, et need värvid ka fotol realistlikud oleksid. Tihti näinud fotosid, kus inimese nahatoon on mingi ebarealistliku tooniga.
Mario on oma töös alati kvaliteediga silma paistnud, seetõttu tellisin ka pildid. Wow, ma ütleks 4D fotod!

Supper hea kvaliteet. Väga rahul!

Mirjam

Kiidan!
Super pildid😊

Geily

Saime oma pulmapildi seinale kätte. See oli rohkem kui ,,Wow!” Värvid, kvaliteet… Nagu 3D… Meie pere vaieldamatu lemmik fotograaf. Ja mainimata ei saa ka jätta seda, et pildid saab erakordselt kiirelt kätte. Suured ja südamlikud tänud meie poolt. 🙂

Birgit

Otsisin kohta, kus saaks hiljemalt paari päeva pärast visiitkaardid kätte. Juba järgmise päeva peale lõunat, olid minu 80 pilti ja 100 visiitkaarti valmis! Puudus oma kujundus ja selle sain samuti Mariolt. Kiire ja kvaliteetne töö! 5+

Väga hea kvaliteediga fotod, nii ilusal paberil….mina olen väga väga rahul! Aitäh! 🙂

Lea

Väga sõbralik, kiire ja kvaliteetne töö. Rahul nii pildistamise kui piltidega. Ja lisaks veel väga kaunis kingitus soovitust pildist, aitäh! 😊 Soovitan!!

Marika

Väga kiire ja kvaliteetne töö.
Lisaks väga tore Fotograaf, mõnus oli taga koos pilte teha :).

Reelika

Lasime Mario juures printida oma pulmapildid. Tulemusega oleme ülimalt rahul. Ja see luster paber on nii imeline, et pilte käes hoides on kuidagi teine tunne kohe. Pilk jääb piltidele pikemalt pidama. Aitäh Sulle Mario!

Andres & Merli

Teenindus sõbralik, super hea ja kiire. Arvestatakse erisoovidega. Kvaliteet parim! No mida ühelt teenuselt veel tahta? Soovitan!

Gitta

Igati positiivne kogemus, kvaliteetne töö ja kiire teenindus.

Birgit R.

Reaalselt, see on nii äge! See lõuendi tekstuur, ümber servade ulatuv pilt, kvaliteetselt raamile kinnitatud lõuend ja kenasti trimmis. Foto saab hoopis teise tähenduse lõuendil. Mitte midagi halba pole öelda. Kiire ja super töö. Tänan!

Helen

Tellisime perefotode prindi. Tulemusega oleme väga rahul. Hommikul tellisime, õhtuks pildid käes. Mario kalibreeris ka meie arvuti monitori. Värvid kattuvad nüüd perfektselt nii monitoril kui ka paberil. Aitäh sulle!

Kätlin

Sai tellitud mõned proovipildid, kuna otsin kus lasta ka edaspidi oma fotosid printida. Saadud tulemusega olen väga rahul ja usun, et edasisi otsinguid ei peagi enam tegema.

Natalja

Algselt ei olnud plaanis siit paberfotosid tellida. See tuli ootamatult, kuna kirjutasin oma soovist alles õhtul ja pildid oli vaja juba samal õhtul kätte saada. Nii saigi läbi räägitud ja tellisimegi Mario juurest ning see oli ainuõige otsus. Töö oli kiire ja fotod näevad välja imelised. Soovitan soojalt!

Arvo S.

Väga kiire, sõbralik ja kvaliteetne teenindus. Fotod on nii kirkad, et pilk jääb neile pikalt seisma. Oleme eelnevalt tellinud nii mitmestki kohast paberfotosid, kuid Mario juurest tellitud paberfotod on hoopis omast maailmast. Järgmiseks on plaanis lõuend magamistoa seinale 🙂 Soovitame ka teistele soojalt!

Laivi

Lasime printida fotosessioonist tehtud fotod satiinpaberile. Tulemus on hämmastav. Ma poleks eales uskunud, milline kontrast, sügav must toon ja erksad värvitoonid sellel paberil on. See paber on imeline ja prindikvaliteet hämmastav. Soovitan kindlasti siin printida lasta. Järgmise korrani.

Andres

Tellisin pildi premium fotolõuendile. Kvaliteetne tulemus, kiirelt kätte, olen väga rahul. Kindlasti kasutan võimalust teinegi kord.

Ruudi

Aitäh teile!