Väikesed pildid

Uue ajastu fotolabor

Epson SureLab D800 kuivlabor pakub uudset lähenemist, avarat värviruumi, eriti kõrget kontrasti väikeste fotode printimisel ning seab fotoprindi tööstusele täiesti uued standardid. Epson SureLab D800 prindib tunduvalt kõrgema kvaliteediga fotosid kui teevad seda klassikalised märglaborid.

Tänu eriti kõrgele musta densiteedi näitajale võimaldab labor seni nähtamatut dünaamilise ulatuse ehk kontrasti kvaliteeti. Seda tänu Ultrachrome D6r-S tinditehnoloogiale. Uue generatsiooni Epsoni Micropiezo trükipea prindib üikõrge resolutsiooniga ka kõige peenemad detailid perfektselt paberile.

  • Täiesti uus kvaliteet väikeseformaadiliste fotode prindis
  • Eriti kõrge musta densiteedi näitaja
  • Revolutsiooniline lähenemine mis muudab fotolaborite tööstust
  • Võimaldab uusi teenuseid ja tooteid
  • Enneolematult avar värviruum
  • Märglaboriga võrreldamatu fotokvaliteet
  • Kõrged tuhmumiskindluse näitajad

Väikesed paberfotod

Pildi suurusLuster
240 gr
Premium Luster
265 gr
Premium Luster
300 gr
10 x 15 cm0,30 €0,35 €0,39 €
15 x 21 cm0,80 €0,90 €1,00 €
15 x 23 cm0,80 €0,90 €1,00 €
21 x 30 cm- 2,10 €2,30 €

Pakume kuivlaborile järgmisi fotopabereid:

Luster 240 gr/m2 (poolläikiv) – see on soodne, kvaliteetne, paraja paksuse/grammkaaluga, õrna ja ilusa struktuuri ning iseloomuga klientide poolt äärmiselt soojalt vastu võetud poolläikiv fotopaber. Kui paberi grammkaalu mitte vaadata, võiks öelda, et tegu on premium klassi paberiga. Print sellele on kvaliteetne, terav ning kirgaste värvidega. Väga hea hinna/kvaliteedi suhtega paber. Soovitame!

Premium Luster 265 gr/m 2 (premium poolläikiv) – Üks meie populaarsemaid fotopabereid. Õrna struktuuriga prindipind tagab maksimaalse resolutsiooni, kõrge kontrasti ja loomuliku avara värviruumi. Mikropoorse trükipinnaga universaalne fotopaber mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks. Paberi väärikas luster pinnaviimistlus tekitab koos lisa raskusega soliidse tunde. Õrnalt struktuurne satiinjas paberipind pakub lisaks esteetikale ka üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. See paber on ka niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Seetõttu sobib see paber nõudlikule kliendile, kes soovib saada kõrgema kvaliteediga tulemust. Klientide kindel lemmik!

Premium Luster 300 gr/m2 (premium poolläikiv) – see on õige valik, kui soovid oma fotosid printida paberile, mis annaks klassikalise tulemuse, aga seda koos Premium kvaliteediga. Paberi väärikas luster pinnaviimistlus koos lisaraskusega tekitab soliidse tunde, mis tava grammkaaluga fotopaberil puudu jääb. Trükipind ja kolorimeetrilised omadused on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad. Sellest paremat ja ilusamat tavafotopaberit on raske leida! Klientide kindel lemmik!

Premium Matt 230 gr/m2 (premium täismatt) – see on vaieldamatult üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhtega täismatt fotopabereid. See paber on omas hinnaklassis kõige kõrgema trükikvaliteediga. Lisaks on paberil ilus sile ja sametine pind, üllatavalt avar värviruum ning musta värvi sügavus. Nii kirgaste toonide ja kõrge kontrastiga tulemust ei paku ükski teine samas hinnaklassis olev matt paber.

Info
Tellimuste kiiremaks täitmiseks palun saada mulle võimalikult palju täpsustavat infot:

* Vaikimisi prinditakse fotod servast servani (ilma valge servata). Kui on soov saada fotodele ka valget serva, siis anda sellest tellimuses teada.

* Vaikimisi failidele töötlust ei tee. Kui selleks soov on, siis anda sellest tellimuses teada.

* Fotod prinditakse vaikimisi Luster 240 gr paberile. Kui soovid fotosid Premium Luster 265 gr või Premium Luster 300 gr paberile, siis anna sellest palun tellimuses kindlasti märku.

* Kui soovid pakki saada pakiautomaati, siis palun kirjuta ka automaadi asukoht ning kindlasti saaja telefoni number. Kui soovid pakki saada kulleriga, siis kirjuta tellimusse täpne postiaadress, nimi ja telefoni number. Kokkuleppel saab ka ise järgi tulla.

* Kirjuta tellimusse ka kelle nimele soovid arvet saada.

Failide saatmine
* Kasuta teenust WeTransfer ja saada failid e-mailile info@marmes.ee. Sinna saab juurde lisada ka märkmed piltide suuruste ja koguste kohta.

* Laadi failid mõnda pilveteenusesse (Dropbox, OneDrive, Google Drive) ja saada mulle link ning lisainfo tellimuse kohta e-mailile info@marmes.ee.

Arveldamine
Peale tellimuse saabumist väljastan arve tellimuses märgitud kehtivale e-maili aadressile. Juhul, kui arvet pole saanud, palun kontrolli e-maili rämpsposti kausta ehk on sinna sattunud. Tasuda saab pangaülekandega või ise järgi tulles ka sularahas või kaardimaksega.

Tellimuste täitmise tähtaeg
Pildid valmivad reeglina samal päeval, hiljemalt järgmiseks päevaks. Suuremate koguste ja eritellimuste puhul kokkuleppel.

Tellimuste täitmisel kiirtööna (kolme tunni jooksul), peale tööpäeva lõppu (17.00), nädalavahetusel ning riiklikel pühadel lisandub hinnale 25%

Hinnakirja uuendatud: 01. veebruar 2019
Marmes OÜ jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi sellest ette teatamata.