Meist

Marmes OÜ on asutatud aastal 2016 ja tegeleb erinevate fotograafia- ja printimisteenuste osutamisega nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pakume klientidele võimalust saada kvaliteetset, kiiret ning professionaalset foto- & prinditeenuste terviklahendust ühest kohast.

Prindime väikese- ja suuremõõtmelisi paberfotosid, valmistame fotokapasid, raamitud fotokapasid, fotolõuendeid, fine art paberfotosid, postereid & plakateid, postkaarte. Kõiki pilte saab teha nii standardmõõtudes kui ka erimõõtudes, vastavalt kliendi soovile.

2019. aasta algus on olnud meile muutuste ja suurte investeeringute aeg. Firma arsenali lisandus uus tippklassi laiformaatprinter CANON imagePROGRAF PRO-4000, mis võimaldab printida 12 värviga kuni 112 cm laiusele meediale kompromissitu kvaliteediga ning ületab ka kõige nõudlikuma kliendi ootused.

2020. aasta lisandus meie masinaparki EPSON SureLab D800 tippklassi kuivlabor, et suurendada väikesemõõduliste paberfotode tootlikust ja lühendada oluliselt tellimuste täitmise ooteaega. Kõik teie heaolu nimel!

Külastage ka meie veebipoodi Marmes Market

Imeliste piltideni!