Paberfotod

FomeiJet Pro Pearl 300 gr/m² (Luster / poolmatt)

Pro Pearl 300 gr on õige valik, kui soovid oma fotosid printida paberile, mis annaks klassikalise tulemuse aga koos ekstra kvaliteediga. Pro Pearl 300 annab just selle puuduva lisatunde ja kvaliteedi mis tavagrammkaaluga fotopaberil puudu jääb.

Paberi väärikas luster pinnaviimistlus tekitab koos lisa raskusega soliidse tunde. Õrnalt struktuurne satiinjas paberipind pakub lisaks esteetikale üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Seetõttu sobib see paber nõudlikule kliendile, kes soovib saada kõrgema kvaliteediga tulemust.

Pro Pearl 300 trükipind ja kolorimeetrilised omadused (avar värviruum) on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad, mistõttu on see väga populaarne paber fotostuudiote ja fotograafide seas.

Väikeseformaadilised fotod jäävad ekstratugeval paberil soliidsemad, ilusamad ja vastupidavamad. Suureformaadilisi pilte on palju lihtsam ning turvalisem käidelda.
Seda paberit käes hoides on kohe aru saada, et see on midagi enamat, kui lihtsalt fotopaber. Klientide ja fotograafide kindel lemmik!

FomeiJet Portrait Matt 230 gr/m² (Täismatt)

FomeiJet Portrait Matt 230 gr on vaieldamatult üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhtega täismatt fotopabereid. See paber on omas hinnaklassis kõige kõrgema trükikvaliteediga. Lisaks on paberil ilus sile ja sametine pind, üllatavalt avar värviruum ning musta värvi sügavus. Nii kirgaste toonide ja kõrge kontrastiga tulemust ei paku ükski teine samas hinnaklassis olev paber.

FomeiJet Portrait Matt 230 on eriline paber, mis sobib kvaliteetsete fotode ja atraktiivsete posterite printimiseks. Tulemuseks saate täismati pinnaga kauni prindi.

FomeiJet Portrait Matt 230 on ka väga kõrge valgesusega, äärmiselt hea teravuse, tõeliselt süsimusta musta tooni, avara värviruumi ja väga heade küllastunud värvitoonidega matt, sametise pinnaga fotopaber.

Canon Satin 260 gr/m² (Satiin / poolmatt)

Preemium klassi paberi omadustega ja paraja grammkaaluga Canoni satiin fotopaber, millele saab printida kõrgkvaliteetseid fotosid, postereid, reklaame, graafikat näitustele, ideaalne ka kapale kleepimiseks. Paberil on suurepärane avar värviruum, erk valge mikropoorne pinnakate ning prinditud fotod jäävad äärmiselt teravad.
Satiin paber on sätendava ja mikroteralise pealispinnaga, olles nii oma olemuselt lähemal pigem mati kui läikiva pealispinnaga paberile.