Paberfotod

FomeiJet Pro Pearl 265 gr/m² (Luster/poolläikiv)

Üks meie populaarsemaid fotopabereid. Esmaklassiliste kolorimeetriliste näitajatega, lustre pinnaga Premium seeria 265gr/m² fotopaber. Fomei Pro Pearl 265 on mikropoorse trükipinnaga universaalne fotopaber mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks.
Paberi väärikas luster pinnaviimistlus tekitab koos lisa raskusega soliidse tunde. Õrnalt struktuurne satiinjas paberipind pakub lisaks esteetikale üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Seetõttu sobib see paber nõudlikule kliendile, kes soovib saada kõrgema kvaliteediga tulemust. Õrna struktuuriga prindipind tagab maksimaalse resolutsiooni, kõrge kontrasti ja loomuliku avara värviruumi.
Pro Pearl 265 trükipind ja kolorimeetrilised omadused (avar värviruum) on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad, mistõttu on see väga populaarne paber fotostuudiote ja fotograafide seas.
Tänu piisavale grammkaalule on Pro Pearl 265 fotopaberit lihtne erinevatele alusmaterjalidele vormistada. Pika tuhmumiskindluse tagab paberi happevaba põhimik. Klientide ja fotograafide kindel lemmik!

FomeiJet Pro Pearl 300 gr/m² (Luster/poolläikiv)

Pro Pearl 300 gr on õige valik, kui soovid oma fotosid printida paberile, mis annaks klassikalise tulemuse aga koos ekstra kvaliteediga. Pro Pearl 300 annab just selle puuduva lisatunde ja kvaliteedi mis tavagrammkaaluga fotopaberil puudu jääb.
Paberi väärikas luster pinnaviimistlus tekitab koos lisa raskusega soliidse tunde. Õrnalt struktuurne satiinjas paberipind pakub lisaks esteetikale üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Seetõttu sobib see paber nõudlikule kliendile, kes soovib saada kõrgema kvaliteediga tulemust.
Pro Pearl 300 trükipind ja kolorimeetrilised omadused (avar värviruum) on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad, mistõttu on see väga populaarne paber fotostuudiote ja fotograafide seas.
Väikeseformaadilised fotod jäävad ekstratugeval paberil soliidsemad, ilusamad ja vastupidavamad. Suureformaadilisi pilte on palju lihtsam ning turvalisem käidelda. Seda paberit käes hoides on kohe aru saada, et see on midagi enamat, kui lihtsalt fotopaber.

FomeiJet Photo Matt 230 gr/m² (Täismatt)

FomeiJet Photo Matt 230 gr on vaieldamatult üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhtega täismatt fotopabereid. See paber on omas hinnaklassis kõige kõrgema trükikvaliteediga. Lisaks on paberil ilus sile ja sametine pind, üllatavalt avar värviruum ning musta värvi sügavus. Nii kirgaste toonide ja kõrge kontrastiga tulemust ei paku ükski teine samas hinnaklassis olev paber.
FomeiJet Photo Matt 230 gr on eriline paber, mis sobib kvaliteetsete fotode ja atraktiivsete posterite printimiseks. Tulemuseks saate täismati pinnaga kauni prindi.
FomeiJet Photo Matt 230 gr on ka väga kõrge valgesusega, äärmiselt hea teravuse, tõeliselt süsimusta musta tooni, avara värviruumi ja väga heade küllastunud värvitoonidega matt, sametise pinnaga fotopaber.

SERIES230 (Luster/poolläikiv, ainult väikesed paberfotod)

SERIES230 Lustre on kvaliteetne ja klientide poolt äärmiselt soojalt vastu võetud, paraja grammkaaluga poolläikiv ja soodsa hinnaga kuivlabori fotopaber. Print sellele on kvaliteetne, terav ning kirgaste värvidega.

SERIES230 Lustre paberi ja kuivlabori kombinatsioon teeb silmad ette igale klassikalisele märglabori kvaliteedile.

SERIES230 Lustre paber on ideaalne valik printimaks perefotosid, portreefotosid, reisifotosid, must-valgeid fotosid, aga miks mitte jäädvustada sellele ka olulisi tähtpäevi ja sündmusi.

Väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega paber. Klientide lemmik!