Paberfotod

FomeiJet Pro Pearl 265 gr satiin

Klientide ja fotograafide lemmik! Premium klassi FOMEIJet Pro Pearl 265 gr/m2 poolmatt paber. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Õrnalt struktuurne ja satiinjas paberi pealispind pakub lisaks esteetilisele välimusele üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. Sellele fotopaberile võib printida nii erksaid loodusfotosid kui ka portreefotosid. Väga hea valik must-valgele fotole. Kõrge kontrast ning ilus ja puhas toonivaba must-valge tulemus.

Pro Pearl 265 gr/m2 poolmatt paber on sobiv nõudlikule kliendile, kes soovib kõrgema kvaliteediga tulemust. FOMEIJet Pro Pearl trükipind ja kolorimeetrilised omadused (kõrge värviruum) on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad, mistõttu on see väga populaarne paber fotostuudiote ja fotograafide seas. Paberit käes hoides on kohe aru saada, et see on midagi enamat, kui lihtsalt fotopaber. Sobib ideaalselt kapale kleepimiseks!

FomeiJet Portrait Matt 230 gr

FomeiJet Portrait Matt 230 gr/m2 on vaieldamatult üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhtega matt fotopabereid. See paber on omas hinnaklassis kõige kõrgema trükikvaliteediga. Lisaks on paberil ilus sile ja sametine pind. Paberil on üllatavalt avar värviruum ja musta värvi densiteet. Nii kirgaste toonidega ja kõrge kontrastiga tulemust ei paku ükski teine samas hinnaklassis olev paber.

Fomei Portrait Matte 230 on eriline paber, mis sobib kvaliteetsete fotode ja atraktiivsete posterite printimiseks. Tulemuseks saate täismatt pinnaga kauni prindi.

Väga kõrge valgesusega, äärmiselt hea teravuse, tõeliselt süsimusta musta tooni, avara värviruumi ja väga heade küllastunud värvitoonidega matt, sametise pinnaga paber.

FomeiJet PRO Gloss 265 gr

Premium seeria läikiv fotopaber. Esmaklassiliste kolorimeetriliste näitajatega mikropoorse trükipinnaga läikiv fotopaber, mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks nagu nt erksate värvidega loodusfotod, mahedate toonidega portreefotod või neutraalsete haltoonidega must-valgeid fotod.

Paberi kolorimeetriline karakterisitka koos füüsikaliste omadustega vastab igati Premium klassi standarditele. Ilus ühtlase läikega prindipind tagab maksimaalse resolutsiooni, kõrge kontrasti ja loomulikult avara värviruumi.

Tänu piisavale grammkaalule on Pro Gloss 265 fotopaberit lihtne erinevatele alusmaterjalidele vormistada. Pika tuhmumiskindluse tagab happevaba põhimik.