Raamitud fotokapa

KAPA-fix plaat on polüuretaanalusel eriti kerge ja tugev tahvel. Hea aluspind trükistele, kleebiskiledele ja muudele infokandjatele. Materjal on mõeldud kasutamiseks kuivades sisetingimustes.

Foto kleebituna KAPA-fix plaadile on soodne võimalus oma piltide eksponeerimiseks seinal või näiteks korraldada fotonäitust. Kasutame 10 mm paksust KAPA-fix plaati.

Paberfoto prinditakse Premium klassi FomeiJet Pro Pearl Luster paberile. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Õrnalt struktuurne ja satiinjas paberi pealispind pakub lisaks esteetilisele välimusele üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. Sellele fotopaberile võib printida nii erksaid loodusfotosid, portreesid kui ka neutraalsete halltoonidega must-valgeid fotosid.

Fotokapade raamimisel kasutame firma Nielsen’i kvaliteetseid alumiiniumraame. Raamitud fotokapal on lisaks kooldumisvastasele toimele ka esteetiline eelis ja väärtus, nimelt loob raam kapa ümber pildile suurema lisaväärtuse, samuti ei paista välja kapa plaadi tumehall polüretaanvahu kiht ning ka nurkade ja kapa servade kaitse mehaaniliste vigastuste vastu.

Nielsen alumiiniumraamide värvivalik: kuld matt, kuld läikiv, hõbe matt, hõbe läikiv, vask matt, tina matt, šampanja matt, must matt, must läikiv, pähklipruun läikiv, plaatina matt, pruun matt, valge läikiv.