Fotokapa

KAPA-fix (fotokapa) plaat on polüuretaanalusel eriti kerge ja alumiiniumlehtedega alt- ja pealtpoolt tugevdatud tahvel. Fotokapa on hea aluspind trükistele, kleebiskiledele ja muudele infokandjatele. Materjal on mõeldud kasutamiseks kuivades, stabiilse temperatuuriga siseruumides.

Foto kleebituna KAPA-fix plaadile on soodne võimalus oma piltide eksponeerimiseks seinal või näiteks korraldada ka fotonäitust. Kasutame 10 mm paksust KAPA-fix plaati. KAPA-le paigaldatakse tagaküljele ka pildi seinale riputamiseks riputusaasad.

Raamimata KAPA-fix alusplaat sobib hästi kuni A1 (90 x 60 cm) suuruses piltidele. Kuna KAPA plaat võib õhuniiskuse mõjul kõverduda (ka väiksemad mõõdud kui 90×60 cm), siis seepärast on soovitav suuremad fotokapad ära raamida. Raamitud fotokapa on ka esteetiliselt ilusam (pole kapa plaadi külgedelt tumedat polüuretaanvahtu näha) ning rõõmustab teid seinal pikka aega.

Paberfotod prinditakse vaikimisi Premium klassi Pro Pearl Luster paberile. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Õrnalt struktuurne ja satiinjas paberi pealispind pakub lisaks kaunile esteetilisele välimusele ka üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. Sellele fotopaberile võib printida nii erksaid loodusfotosid, portreesid kui ka neutraalsete halltoonidega must-valgeid fotosid.