Väikesed pildid nüüd EPSON SureLab D800 kuivlaboriga

Meie printerite perre on lisandunud uus kvaliteetne tööriist – Epson SureLab D800 kuivlabor. See on uue ajastu kuivlabor, mis pakub uudset lähenemist, avarat värviruumi ja kõrgemat kontrasti väikeseformaadiliste (kuni A4 suurus) fotode printimisel.

Uskumatuna näiv erinevus trükikvaliteedis võrreldes tavapäraste märglabori printidega, mis tuleneb D800 minilabori avaramast värviruumist ja kõrgemast kontrastist, mis näiteks koostöös eksklusiivse metallikfotopaberiga tekitab tõelise WOW-efekti. Epson SL-D800 kasutusvaldkond ei piirdu kaugeltki vaid fotode printimisega. Sama hästi saab sellega printida kaarte, kutseid, flaiereid jms. Pakume kuivlaboritele kolme erineva pinnatöötlusega fotopaberit: luster 230 gr, premium luster 300 gr ja täismatt 230 gr.

SL-D800 minilabor suudab printida silmnähtavalt kõrgema kvaliteediga fotosid kui seda klassikalised märglaborid teevad. Printeri värviruumi avarus seab fotoprindi tööstusele uued standardid. Tänu eriti kõrgele musta densiteedi näitajale võimaldab labor seni nähtamatut dünaamilist ulatust ehk kontrasti tänu Ultrachrome D6r-S tinditehnoloogiale. Uue generatsiooni Epsoni Micropiezo trükipea prindib üikõrge resolutsiooniga ka kõige peenemad detailid perfektselt paberile.

D800 minilaboril on veel üks eelis märglaborite ees. Lisaks tavalistele läikivatele ja poolläikivatele fotopaberitele on paberivalikus täismatt- ja metallikpaber. Täismatt paberile prinditakse nii fotosid kui kõikvõimalikke kaarte, kutseid ja flaiereid. Metallikpaber on ainulaadne trükimeedia, mis pakub eksklusiivset metalset läiget koos super kvaliteediga. Sobib ideaalselt näiteks must-valgete pulma- ja portreefotode printimiseks.