Prindime nüüd Canon imagePROGRAF PRO-4000’ga

2019. aasta algus on meile mitmeski mõttes uus ja tehtud on mitmeid suuri investeeringuid. Selleks, et pakkuda teile vaid parimat, sai jaanuaris firmale soetatud uus laiformaatprinter Canon imagePROGRAF PRO-4000, mis pakub kvaliteetseid väljatrükke kuni 112 cm laiusele prindimaterjalile. Printer kasutab LUCIA PRO 12 värviga tindisüsteemi ja 1,28-tollist prindipead. See kooslus tagab suurepärase värvigamma, muljetavaldavad erksad värvitoonid, sügavamad mustad toonid, väga kiire printimisvõime ja muidugi ülima kvaliteedi.

Mudelile imagePROGRAF PRO-4000 annab lisaväärtust targalt konfigureeritud prindipea ja mitmed erinevad lisafunktsioonid, nagu kahe meediarulli võimalus, mis kõik koos tagavad ülikiire printimiskiiruse.

Kasutusel on 12 pigmendipõhist tinti – must, mattmust, tsüaan, lilla, kollane, fototsüaan, fotolilla, hall, fotohall, punane, sinine ja Chroma Optimiser. Chroma Optimizer (läike ühtlustaja) tagab fotodele ühetaolise kvaliteetse läike.

Oled pettunud tavalaborite paberfotode kvaliteedis? Oled tüdinud otsimast korralikku kvaliteeti? Tahad kindel olla, et kui tellid paberfotod, siis ei pea oodates küüsi närima, kas värvid on korrektsed või mitte. Meie juurest tellides on sellised mured ja hirmud võõrad.

Olgu teie prinditavateks fotodeks kas siis pere-, portree-, laste- või pulmafotod. Maastiku- või linnavaated, loojangud või päikesetõusud. Kunsti reprod, Fine Art, näitusepildid või must-valged fotod. Pole probleemi, tulemus on alati hämmastav ja ülim rahulolu garanteeritud.

Töötad fotograafina ja soovid pakkuda oma klientidele kompromissitu kvaliteediga paberfotosid, fotokapasid või fotolõuendeid. Võta julgelt ühendust ja teeme ära. Kõik teie ja teie kliendi heaolu nimel!

Imeliste piltideni!